Gdzie warto wynająć pokój w Karpaczu?

30 lipca, 2019 (22:22) | Reszta | By: admin

Karpacz to karkonoskie miasto, które położone jest u podnóża Śnieżki. Oprócz odpoczynku w górach i narciarstwa, Karpacz gwarantuje wszystkim dużo innych ciekawostek. Do najbardziej znanych należy słynna Świątynia Wang.

Leżący u stóp uroczych Karkonoszy z górującą nad otoczeniem Śnieżką – najwyższym wierzchołkiem – Karpacz szybko stał się miejscowością wypoczynkową. Jest to również ośrodek sportów zimowych – narciarstwa, saneczkarstwa. Z początkiem XX w. wybudowano tutaj skocznię narciarską Orlinek i tor saneczkowy. Karpacz stanowi ponadto perfekcyjne miejsce startowe dla pieszych wędrówek po Karkonoszach. W kilku punktach miejscowości mają swój początek różne szlaki, które prowadzą turystów niezwykłymi ścieżkami w piękne, urokliwe rejony gór, jednak po takich spacerach przyda nam się wygodne łóżko.

Pensjonat Safir
Obiekt ten znajduje się w Karpaczu i dysponuje restauracją, barem oraz tarasem. W pensjonacie można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu oraz ze sprzętu do grillowania.

Hostel Krokus
Ten obiekt mieści się w odrestaurowanym zabytkowym budynku w Karpaczu, w odległości zaledwie 300 metrów od wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego i 350 metrów od centrum miasta. Hostel zapewnia swoim gościom bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Dom Górski
Obiekt ten położony jest w Karpaczu, nieopodal wyciągu Kolorowa, alpejskiego toru bobslejowego Alpine Coaster i letniego toru saneczkowego Kolorowa. Wyciąg narciarski Biały Jar usytuowany jest w odległości tylko 2,3 km.

Leśny Dwór
Jest to idealny miejsce dla tych, którzy szukają gościnnego pensjonatu lub komfortowego hotelu w Karpaczu. Leśny Dwór spełnia wszystkie oczekiwania. Do dyspozycji gości są 33 pokoje typu Standard, Komfort, Rodzinne. W każdym z nich znajdują się: łóżka oddzielne lub łoże małżeńskie, łazienka, plazmowy telewizor, bezprzewodowe łącze internetowe, szampony i żele do kąpieli oraz suszarka do włosów. Więcej na www.lesnydwor.karpacz.pl.

Write a comment

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.